7 tipov ako rýchlo a ľahko zabaliť darček

Obal predáva. A nielen v obchode. Aj na oslave.

Dostali ste už exkluzívny darček zabalený v igelitke?

Alebo naopak - kresbičku dieťaťa zabalenú v prekrásnej vymašličkovanej krabičke?

Ako je darček zabalený JE DÔLEŽITÉ. Balenie darčeku pridá, alebo uberie hodnotu.

7 tipov ako rýchlo a ľahko  zabaliť darček.

1. IGELITKA

Darček je zabalený okamžite, rýchlo a ľahko. Igelitka sa nájde v KAŽDEJ domácnosti. Má to jeden háčik - je to BRUTÁLNE NEVHODNÉ!!! Darček takýmto balením stratí 90% svojej hodnoty. Neodporúčame. Ani v prípade krajnej núdze.

 

2. KANCELÁRSKY (BALIACI) PAPIER

Ak už sme na balenie nemysleli pri nákupe darčeka, určite nájdeme doma jednofarebný baliaci papier. Na malé darčeky postačí aj hárok kancelárskeho papiera. Ozdobíme mašličkou a hneď to inak vyzerá. Môžeme dozdobiť kvetinkou alebo inou ozdobou, ktorú vložíme pod mašličku.

 

3. DARČEKOVÝ PAPIER

Zároveň s darčekom kúpime hárok darčekového papiera. Ak sme zabudli, môžeme použiť aj alobal alebo ozdobný papier do kuchynských políc. Vyzerá rovnako dobre ako darčekový. Boky prelepíme priesvitnou lepiacou páskou a celý previažeme jednofarebnou mašľou. Zabalenie nám potrvá asi 1 minútu.

 

4. NA "CUKRÍK"

Ak je darček neforemných tvarov, zabalíme ho "na cukrík". Obalíme papierom, po bokoch stiahneme stuhou. Ak nemáme stuhu, dobrá je aj vlna, bavlnka, či špagát. Záleží na tom, aký papier použijeme. Ak máme papier biely, dobre vyznie farebná mašľa na bokoch.

 

5. DARČEKOVÁ KRABIČKA VYROBENÁ

Zabalenie darčeka do tejto krabičky trvá pár sekúnd. Ale potrebujeme ju mať :) V mnohých domácnostiach sa nájdu. Obyčajná krabica (napr. od topánok) oblepená darčekovým papierom. Avšak ani vyrobenie tejto krabičky netrvá dlho. Zoberieme nepotrebnú pevnú krabicu, kúsok vzorovaného papiera, lepidlo, nožnice. Za pár minút je hotová. Výhodou je, že oslávenec dostane darčeky dva - samotný darček a krabičku. Tú môže používať ako úložný box ešte niekoľko rokov.

6. DARČEKOVÁ KRABIČKA

Spolu s darčekom kúpime aj krabičku. Napríklad takú, ako je na obrázku. Zložíme ju za pár sekúnd, vložíme darček a máme istotu, že darček je vkusne a elegantne zabalený.

 

7. DARČEKOVÁ TAŠKA

V každej darčekovej predajni Vám ponúknu k darčeku aj doplnok - darčekovú tašku. Na trhu je veľké množstvo tvarov, farieb, vzorov, veľkostí. Darček šupneme do tašky a môžeme ísť vinšovať. Samozrejme, ak sme nezabudli darčekovú tašku kúpiť :)

 

Ak sa nechcete zabávať s vymýšľaním darčekového balenia a balením, kúpte si MiMi darček a máte po starostiach. Väčšina MiMi darčekov je v darčekovom balení - v Mimi krabičke, vymašličkované, s visačkou alebo blahoželacou kartičkou. Už pripravené na darovanie.

     mimidarcek    

Takýto darček môžete aj POSLAŤ PRIAMO OSLÁVENCOVI. Nebude Vás to stáť ani cent navyše.

Aby ste mali čo najmenej starostí, keď chcete urobiť radosť svojim blízkym :)

7 tipov ako rýchlo a ľahko zabaliť darček

Obal predáva. A nielen v obchode. Aj na oslave.

Dostali ste už exkluzívny darček zabalený v igelitke?

Alebo naopak - kresbičku dieťaťa zabalenú v prekrásnej vymašličkovanej krabičke?