Magický džbán - aj dýchať som zabudla

Prišiel mi mailom link na jeden ruský dokument. Normálne takéto maily vyhadzujem do koša. Neviem, prečo som naňho klikla!

Trvá vyše hodiny. Hneď v prvých minútach som zabudla na to, že "nemám čas na takéto somariny...mám veľa práce". Pristihla som sa pri tom, že

- oči dokán

- huba otvorená

- zabudla som dýchať :)

Tak geniálne a tak jednoduché - byť zdravá a šťastná. Že vraj vedecky dokázané. To nie je možné!, hovorila som si.

Tak som to vyskúšala. Fakt to funguje! Práve vtedy som mala pocit, že nejako nevládzem, že mám málo energie.

Tak som použila slovíčko ENERGIA. Trvalo len pár hodín a stal sa zo mňa Speedy Gonzáles.

Ako?

Už ste počuli o tom, že voda má schopnosť prevziať energiu a zmeniť svoju štruktúru?

Inými slovami, vie sa zmeniť na zázračnú. Je to vedecky dokázané.

Emoto Masaru je japonský vedec, ktorý dokázal svojimi výskumami, že ľudské myšlienky nasmerované na vodu dokážu zmeniť jej štruktúru. Vo svojich výskumoch menil štruktúru kryštálov vody pomocou motlitby, hudby, aj priložením napísaných slov na nádobu. Vždy sa zmenila štruktúra kryštálov vody. Buď boli nádherné z pozitívneho posolstva, alebo škaredé z negatívneho posolstva. Takto nabitá voda po vypití precháda ku každej bunke nášho tela a vytvára buď pozitívne, alebo negatívne vibrácie. Pozitívna lieči.

Spomínaný dokument o tom nájdete tu

Chcete dopriať svojim blízkym zdravie, šťastie, lásku...a všetko to, čo si zvykneme vinšovať? Máte jedinečnú šancu dopriať im to naozaj, hmatateľne, skutočne. S týmto darčekom je to možné.

Na džbáne sú slová ako láska, zdravie, šťastie... odvzdajú svoje posolstvo vode, ktorá je v džbáne. Stačí naliať a "nechať naakumulovať". Po pár hodinách je voda v džbáne nabitá energiou týchto pozitívnych slov. Je živá, zázračná.

Alebo môžete posilniť len jednu vec - láska, zdravie, šťastie, harmónia...vtedy si vyberte Magický pohár.

Tip pre Vás - na Vianoce každému členovi rodiny vyberte taký pohár, ktorý by mu najviac prospel, ktorú oblasť svojho života by potreboval posilniť.

Darčeky za pár eur a to doslova. A pritom MAGICKÉ, ZÁZRAČNÉ.

Nájdete v mimidarcek.sk - eshope s nadštandardnými službami.

Našľahané telové maslo z 3 ingrediencií

Katka Dvořáková je expertka na vlastnoručne vyrobené darčeky. Je autorkou projektu Dárky letí. Pripravila pre Vás tip na darček, ktorý vyrobíte za chvíľočku a potrebujete k tomu len 3 ingrediencie. Keď ho oblečiete do príťažlivého kabátika, za pár minút máte pripravený luxusný darček pre ženu.

Darčeky, ktoré liečia (pre deti aj dospelákov)

Pohánkový vankúšik s bylinkami. Nahriať a priložiť. Na plecia, na šiju, na kríže... To je pocit! Neskutočný. Nádhernýýýýýý :) Hrejivý, uvoľňujúci, liečivý. Slovami ťažko popísať...to treba zažiť!

Originálne darčeky od detí

Moja kamarátka Peťka dala dokopy ďalšie naše spoločné kamarátky a vzniklo dielo. Kreatívne, darčekové. Pre malých darcov... ale aj veľkých - dospelákov. Využijete všetky svoje kreatívne bunky a zaručene sa pritom zabavíte. Výsledkom bude koooopec vlastnoručne vyrobených darčekov pod stromčekom.

7 tipov na vianočný jedlý darček

Čo tak tohto roku pripraviť svojim blízkym niečo jedlé? A je to veru mňam a zároveň zdravé... pretože tieto tipy pre Vás pripravila výživová poradkyňa Štěpánka: Advent klepe na dveře, venku jsou první sněhánky a konečně to začíná vypadat, že ty Vánoce jsou opravdu v dohledu,

Netradičný jedlý darček pre učiteľku

Akú originalitku vyrobila výživová poradkyňa Štěpánka so svojou dcérou ako darčeky pre učiteľky? Je to zdravé, pekné, netradičné...mňááám. Neuveríte. Chlebík! Ale aký...nielen taký obyčajný. A pani učiteľky boli z toho úplne PAF :) Zhodli sa na tom, že takéto čosi ešte nikdy nedostali :)

Čo pre mužov namiesto kvetov?

Kyticu kvetov mužovi. Áno, či nie? Tiež riešite takúto dilemu pri každom sviatku? Ruženka je originálny zjav "mluvící česky", momentálne žijúci v Londíne. BUĎ ORIGINÁL je jej životnou témou. Preto tip od Ruži bude samozrejme super originálny. Aj s video návodom - ako za pár minút vyrobiť originálnu "kyticu".

Omladzujúca káva pre skvelú učiteľku + 2 tipy na exkluzívne darčeky

Posledný deň v škole, pekne sa nahodiť, nezabudnúť darček pre pani učiteľku a obal na vysvedčenie :-)

S tým prvým a posledným si viete stopercentne rady, ale čo s tým darčekom…aj tento rok to bude obyčajná bonboniéra, obyčajná čokoláda, kytica alebo obyčajná Nesca…?

Aký darček pre učiteľku? (...z pera ozajstnej učiteľky)

O tom, aké darčeky učiteľky 1. stupňa skutočne dostávajú, akí dokážu byť rodičia kreatívni a čo najviac učiteľov poteší. Priamo od učiteľky Jarky z blogu Škola zvesela. Jarka pôsobí na severnej Morave, preto je článok v češtine.

Povedzte ĎAKUJEM inak, originálne (+ foto postup)

Kvetina zvädne, bonboniéra sa zje...tak čo im darovať? Zamyslela sa mamina dvoch ratolestí - Jitka. 8 rokov tvorí v hand made svete a zároveň je lektorkou kurzov. Originálne "ďakujem", môžete použiť pri každej príležitosti. Vďaky nikdy nie je dosť :) A pridala aj podrobný FOTOpostup.

Mandaly pre (ne)všedný deň

Na Malte chodia do školy už deti od 3 rokov. Vedeli ste to? Zoe, dcérka bytovej dizajnérky Júlie, pripravila spolu s maminkou netradičný darček pre pani učiteľku - mandalu. Nie len tak hocijakú. Šikovne zamaskovanú ako harmonizujúci predmet do domácnosti.

Darček za vysvedčenie? Vymyslieť ho nie je ťažké :)

Ako by ste mohli odmeniť svoje dieťa za celoročnú prácu v škole? Čím mu urobiť radosť? Čo keby ste neodmenili LEN Vaše dieťa, ale i seba? Veď si to zasúžite... Originál naozajstná živá letuška Lucka poradí netradičný darček pre celú rodinu. Na vlastnej koži overené, priamo od zdroja :) UŽ LETÍÍÍÍÍÍÍ

Koniec školského roka. Aký darček dostanete Vy?

Či ratolesti máte alebo nemáte, koniec školského roka je dôvodom na darček. Pre učiteľa, učiteľku, pre deti, PRE SEBA. Aj Vám v detskom veku rodičia vystrojili oslavu za vysvedčenie? Aj Vy si s láskou obzeráte fotky zo záverečného fotenia? Miška, expertka na ženskú krásu, AJ o radostných spomienkach z detstva. Ale nielen tých:

Poďakuj pani učiteľke ORIGINÁLNYM darčekom!

Je mnoho spôsobov ako sa poďakovať. Jeden kúpi kvety, iný nejakú maličkosť, čokoládu, či dezert. Poniektorí však hľadajú nevšedné spôsoby na vyjadrenie svojej vďaky. Takým spôsobom je aj vyrobenie originálneho darčeka vlastnými rukami, a preto som pre vás pripravila návod na výrobu krásnych náušničiek pre svoju pani učiteľku

Slaný tip na darček pre pani učiteľku

Spomínate si na detské časy, keď sa 29. júna nakupovali karafiáty v kvetinárstvach, aby sme ich nasledujúci deň mohli doniesť pani učiteľke do školy? Keby som bola dieťaťom dnes, pani učiteľke by som nič nekupovala. Venovala by som jej recept na slanú lahôdku, ktorú si môže pripraviť

Stránky