Omladzujúca káva pre skvelú učiteľku + 2 tipy na exkluzívne darčeky

O pár dni to je tu…posledné cŕn a opäť sa deti, študenti rozutekajú do všetkých kútov Slovenska a sveta na prázdniny.

Milovala som to, lebo som sa nevedela dočkať prázdnin u starých rodičov na dedine…nostalgia…vždy si nato spomeniem, keď prichádza posledný školský deň.

Posledný deň v škole, pekne sa nahodiť, nezabudnúť darček pre pani učiteľku a obal na vysvedčenie :-)

S tým prvým a posledným si viete stopercentne rady, ale čo s tým darčekom…aj tento rok to bude obyčajná bonboniéra, obyčajná čokoláda, kytica alebo obyčajná Nesca…?

Predstavte si, že prinesiete vy alebo vaše dieťa niečo výnimočné, špeciálne…za odmenu pre pani učiteľku, profesorku…

Mám pre vás zopár špeciálnych tipov:

Vymeňte obyčajnú kávu za omladzujúcu zdravú kávu s hubou reishi. Obdarovaná bude počas celého mesiaca ako bude piť kávičku na vás myslieť s úsmevom na tvári.

                      20150618_204924

Tu sa pozrite na výhody, prečo bude mať ten úsmev na tvári :-)

Ak by ste radšej podarovali výnimočný čaj s hubou reishi – bylinkový alebo zelený, prípadne organické mydlo alebo čokoľvek iné, stačí si vybrať v eshope plnom zdravia.

Ak by káva ani čaj nevyhovovali, mám pre vás ďalší exkluzívny tip. Predstavte si, že obyčajnú čokoládu, hoci aj tú najkvalitnejšiu alebo bonboniéru vymeníte ešte za niečo viac. A pozor niečo absolútne špeci – ručne robená najkvalitnejšia čokoláda v tvare mandaly alebo v tradičnej, ale aj netradičnej A4 veľkosti.

                                    20150618_204511

Táto čokoláda sa vyrába na Slovensku z najkvalitnejších kakaových bobôv, ktoré chodia osobne vyberať po celom svete. Navnadím vás aspoň fotkou :-) Ak by ste chceli darovať tento exkluzívny darček, stačí ma kontaktovať mailom andreaa.molnarova@gmail.com a pošlem vám info.

A do tretice, aby ste mohli porozmýšlať, čo sa naozaj výnimočnej učiteľke alebo profesorke hodí. V ponuke sú moje ručne robené originálne darčeky…zápisníky, receptáre, pozdravy, anjelikovské náušnice z polodrahokamov a ” romantické nádobky” na čokoľvek…ako svietnik, nádoba na perá, vázička…

                     20150618_203900

Inšpirujte sa fotkami, ak si vyberiete, s láskou vám ich pošlem alebo si ich osobne vyzdvihnete v Bratislave.

                                20150618_211552

Komplet ponuku hand made výrobkov vám opäť zašlem na vyžiadanie mailom andreaa.molnarova@gmail.com

Tak čo to bude tento rok ? :-) odpoveď nechám na vás…

S láskou a vďačnosťou

Andy

Andrea Molnárová, propagátorka zdravej výživy a kávy s hubou reishi

tajomstvoreishi.sk

info@tajomstvoreishi.sk

 

 

Našľahané telové maslo z 3 ingrediencií

Katka Dvořáková je expertka na vlastnoručne vyrobené darčeky. Je autorkou projektu Dárky letí. Pripravila pre Vás tip na darček, ktorý vyrobíte za chvíľočku a potrebujete k tomu len 3 ingrediencie. Keď ho oblečiete do príťažlivého kabátika, za pár minút máte pripravený luxusný darček pre ženu.

Darčeky, ktoré liečia (pre deti aj dospelákov)

Pohánkový vankúšik s bylinkami. Nahriať a priložiť. Na plecia, na šiju, na kríže... To je pocit! Neskutočný. Nádhernýýýýýý :) Hrejivý, uvoľňujúci, liečivý. Slovami ťažko popísať...to treba zažiť!

Originálne darčeky od detí

Moja kamarátka Peťka dala dokopy ďalšie naše spoločné kamarátky a vzniklo dielo. Kreatívne, darčekové. Pre malých darcov... ale aj veľkých - dospelákov. Využijete všetky svoje kreatívne bunky a zaručene sa pritom zabavíte. Výsledkom bude koooopec vlastnoručne vyrobených darčekov pod stromčekom.

7 tipov na vianočný jedlý darček

Čo tak tohto roku pripraviť svojim blízkym niečo jedlé? A je to veru mňam a zároveň zdravé... pretože tieto tipy pre Vás pripravila výživová poradkyňa Štěpánka: Advent klepe na dveře, venku jsou první sněhánky a konečně to začíná vypadat, že ty Vánoce jsou opravdu v dohledu,

Netradičný jedlý darček pre učiteľku

Akú originalitku vyrobila výživová poradkyňa Štěpánka so svojou dcérou ako darčeky pre učiteľky? Je to zdravé, pekné, netradičné...mňááám. Neuveríte. Chlebík! Ale aký...nielen taký obyčajný. A pani učiteľky boli z toho úplne PAF :) Zhodli sa na tom, že takéto čosi ešte nikdy nedostali :)

Čo pre mužov namiesto kvetov?

Kyticu kvetov mužovi. Áno, či nie? Tiež riešite takúto dilemu pri každom sviatku? Ruženka je originálny zjav "mluvící česky", momentálne žijúci v Londíne. BUĎ ORIGINÁL je jej životnou témou. Preto tip od Ruži bude samozrejme super originálny. Aj s video návodom - ako za pár minút vyrobiť originálnu "kyticu".

Omladzujúca káva pre skvelú učiteľku + 2 tipy na exkluzívne darčeky

Posledný deň v škole, pekne sa nahodiť, nezabudnúť darček pre pani učiteľku a obal na vysvedčenie :-)

S tým prvým a posledným si viete stopercentne rady, ale čo s tým darčekom…aj tento rok to bude obyčajná bonboniéra, obyčajná čokoláda, kytica alebo obyčajná Nesca…?

Aký darček pre učiteľku? (...z pera ozajstnej učiteľky)

O tom, aké darčeky učiteľky 1. stupňa skutočne dostávajú, akí dokážu byť rodičia kreatívni a čo najviac učiteľov poteší. Priamo od učiteľky Jarky z blogu Škola zvesela. Jarka pôsobí na severnej Morave, preto je článok v češtine.

Povedzte ĎAKUJEM inak, originálne (+ foto postup)

Kvetina zvädne, bonboniéra sa zje...tak čo im darovať? Zamyslela sa mamina dvoch ratolestí - Jitka. 8 rokov tvorí v hand made svete a zároveň je lektorkou kurzov. Originálne "ďakujem", môžete použiť pri každej príležitosti. Vďaky nikdy nie je dosť :) A pridala aj podrobný FOTOpostup.

Mandaly pre (ne)všedný deň

Na Malte chodia do školy už deti od 3 rokov. Vedeli ste to? Zoe, dcérka bytovej dizajnérky Júlie, pripravila spolu s maminkou netradičný darček pre pani učiteľku - mandalu. Nie len tak hocijakú. Šikovne zamaskovanú ako harmonizujúci predmet do domácnosti.

Darček za vysvedčenie? Vymyslieť ho nie je ťažké :)

Ako by ste mohli odmeniť svoje dieťa za celoročnú prácu v škole? Čím mu urobiť radosť? Čo keby ste neodmenili LEN Vaše dieťa, ale i seba? Veď si to zasúžite... Originál naozajstná živá letuška Lucka poradí netradičný darček pre celú rodinu. Na vlastnej koži overené, priamo od zdroja :) UŽ LETÍÍÍÍÍÍÍ

Koniec školského roka. Aký darček dostanete Vy?

Či ratolesti máte alebo nemáte, koniec školského roka je dôvodom na darček. Pre učiteľa, učiteľku, pre deti, PRE SEBA. Aj Vám v detskom veku rodičia vystrojili oslavu za vysvedčenie? Aj Vy si s láskou obzeráte fotky zo záverečného fotenia? Miška, expertka na ženskú krásu, AJ o radostných spomienkach z detstva. Ale nielen tých:

Poďakuj pani učiteľke ORIGINÁLNYM darčekom!

Je mnoho spôsobov ako sa poďakovať. Jeden kúpi kvety, iný nejakú maličkosť, čokoládu, či dezert. Poniektorí však hľadajú nevšedné spôsoby na vyjadrenie svojej vďaky. Takým spôsobom je aj vyrobenie originálneho darčeka vlastnými rukami, a preto som pre vás pripravila návod na výrobu krásnych náušničiek pre svoju pani učiteľku

Slaný tip na darček pre pani učiteľku

Spomínate si na detské časy, keď sa 29. júna nakupovali karafiáty v kvetinárstvach, aby sme ich nasledujúci deň mohli doniesť pani učiteľke do školy? Keby som bola dieťaťom dnes, pani učiteľke by som nič nekupovala. Venovala by som jej recept na slanú lahôdku, ktorú si môže pripraviť

Stránky